Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

.

offlinemarfinowcy blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt Z98 w IGN Projekt
280105 odwiedzin | wpisów: 126, komentarzy: 1367, obserwuje: 366

Wiosna wiosną..ale co dalej ?? :)

autor: marfinowcy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

No właśnie co ? Plany mamy ambitne, a conajmniej tak nam sie wydaje :) po praktycznie roku odpoczynku od tematu budowania czegokolwiek, urządzania czegokolwiek wracam z pomysłami  które rodziły się w ciężkich bólach przez sezon jesienno-zimowy :) Wizji była cała masa, antywizji również... plan - zagospodarować teren wokół domu + elewacja , nie zbankrutować, zakończyć temat sukcesem i zacząć w pełni cieszyć się posiadaniem domu i terenu wokoł.

Powiem tak... jak w środku domu wiedziałam wszystko i miałam nawet plan ustawienia mebli zanim wkopaliśmy pierwszą łopatę pod budowę tak temat zewnętrznej aparycji naszego domu naprawdę mnie wykończył. Pomysły biły się w mojej glowie a walki te byly prawie że do ostatniej kropli krwi :)

Temat elewacji był chyba najcięższy... zbyt wiele opcji braliśmy pod uwagę, zbyt wiele nam się w tej materii podoba. Wygrała umiarkowana prostota czyli popiel i grafit. Oba kolory najlepiej skomponują się z naszymi czerwonymi drzwiami i bramą garażową. połączenie które będzie miało swój ciąg dalszy na kostce brukowej.. czyli przewaga popielu ze wstawkami grafitu i czerwieni.

temat ogrodzenia frontowego rozwiązał się sam z dwoch względow. po primo 3 boki działki mamy już ogrodzone przęsłami betonowymi... po zrobieniu wieeeeeeeeeelu wizualizacji z możliwymi płotami okazało się że nic dobrze nie wygląda oprocz betonu. A po 2... nasze zwierzaki... nie możemy sobie pozwolić na niewiadomo jak dlugie budowanie obrodzenia ponieważ psiaki zaznały już rocznej wolności i nie mamy zamiaru jej im odbierać uwiązując na smyczach. Tak więc wizja montażu całego frontu w jeden dzień wzięła górę :) Z resztą wszystko co robimy w domu i wokol niego robimy dla siebie i dla naszego zwierzyńca więc nie mam zamiaru oglądać się za nowinkami i trendami.

No to teraz lecimy z moją roboczą wizualizacją frontu;

blog budowlany - mojabudowa.pl

Jak sami widzicie bez udziwnień ale względnie nowocześnie. Koszty umiarkowane a całość wygląda moim zdaniem ok. Drewno w przesłach będzie nawiązywało do drewutni która również ma dechy w poziomie oraz do kilku elementów które jeszcze powstaną ale na razie ciiiiii :P

Zabieram się teraz za dopracowanie rusunku kostki frontowej bo kostkę i fachowca do układania już załatwiliśmy i musze dogadać z nim szczególy.

No a teraz zmykam po dostawę nasadzeń od dziadków którzy hodowali dla mnie piękne wielkie bukszpany i inne roślinki na ogród. Nawozimy ziemię na ogród i front także mam nadzieję w niedługim czasie przedstawić Wam już konkretne efekty prac :) W domku też kilka nowości ...

Postaram się bywać tu częściej i conieco pouzupełniać :)

Pozdrawiam Was serdecznie

Do następnego :*

 


Komentarze (5)
autor:lawenda2naszeniebo  dodano: 2013-04-22 | 13:27:02
Ale będzie pięknie!!!!Ty jak już coś wymyślisz,to z głową.Hihihihihi.
Czekam na realizację i na te domowe nowinki.Buziaki i zaglądaj tu częściej.:***
Tytuł: WoW
autor:ancia9  dodano: 2013-04-22 | 15:53:12
No kogo ja tu widze , Martus jak miło Cie tu czytac ....no zdolniacha Nasza ogrodzenie bedzie rewelacyjne u Ciebie :)

Moje jest za częte,ale nie ma kiedy skonczyc tzn pierw robie w srodku a pozniej dokoncze na zewnatrz:)) Pozdrawiam i buziaczki zostawiam i do po czytania :))
autor:tytus  dodano: 2013-04-22 | 17:26:01
płotek bardzo w moim stylu. Także będzie wysoki murek i niskie przęsła, Do tego chciałabym szersze słupki.
Czekam na zdjęcia z realizacji. Pozdrawiam
autor:domwpiaskowcu  dodano: 2013-04-22 | 18:09:56
Wszystko pięknie wymyśliłaś, zresztą jak miało być ja nie pięknie:) Kolorki fajne i do czerwonych elementów idealne. A płot? W prostocie zawsze jest siła. Super!
Marta, potrzebuję szybki kurs jak zrobić wianek na drzwi bo moje aż się proszą takiej ozdoby a nie w ząb nie umiem się do tego zabrać. Proszę:)
autor:romka  dodano: 2013-04-22 | 21:08:55
całkiem ambitne plany jak na ten krótki (ze względu na przedłużającą się zimę) sezon budowlano - ogrodowy, ale Martuśka z Twoją energią, to mam wrażenie, że w połowie tego sezonu będziesz się nudzić :)))
czekam na realizację i trzymam za słowo z tym uzupełnianiem :)